Referencje

Polskie Centrum Akredytacji

Firma Media Project Film Ltd w kwietniu 2016 r. zrealizowała dla Polskiego Centrum Akredytacji film reklamowy podczas tegorocznej edycji targów EuroLab (Warszawa, 12-14 kwietnia 2016r.).

Prace obejmowały m.in. nagranie, montaż materiału, korekcję barwną, korekcję dźwięku, konwersję do wybranego formatu.

Pracownicy Media Project Film Ltd. dołożyli wszelkich starań by zapewnić najwyższą jakość usług na każdym etapie realizacji prac – od projektu po efekt końcowy.

Wykazali się pomysłowością, starannością, dbałością o szczegóły, terminowością, zaangażowaniem i, co ważne, nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy Media Project Film ltd.

Mental Power Sp. z o.o.

Niniejszym pismem potwierdzamy współpracę z Firmą Media Project Film Ltd, która odpowiedzialna jest za:
– produkcję filmów szkoleniowych, dydaktycznych oraz dokumentalnych,
– realizację transmisji on-line

Współpracę z Firmą oceniamy na bardzo wysokim poziomie.

Do najważniejszych zalet należy zaliczyć szybkie terminy realizacji, kreatywność, bardzo wysoką jakość materiałów oraz umiejętność działania pod presją czasu.

Śmiało możemy rekomendować usługi Media Project Film Ltd innym firmom, jako rzetelnego partnera w biznesie.

Grupa Invest

Z firmą Media Project Film mieliśmy okazję współpracować w zakresie produkcji filmu reklamowego podkreślającego naszą obecność na targach mieszkaniowych w listopadzie 2015 roku.

Bardzo dobra współpraca w zakresie uwzględniania naszych uwag oraz komunikacja z pracownikami Firmy zasługują na wyjątkowe podkreślenie.

Zlecenie zostało wykonane z najwyższą starannością, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Z pełna odpowiedzialnością możemy zarekomendować usługi Media Project Film Ltd.

Instytut Badań Strukturalnych

Z usług Firmy Media Project Film, w zakresie filmowanych przez nas konferencji korzystaliśmy wielokrotnie.

Sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność pracowników Firmy były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.

Faktem ważnym podkreślenia jest terminowość oddawania materiałów wideo oraz jakość ich wykonania.

Śmiało możemy polecić firmę Media Project Film jako solidnego Partnera w biznesie.

CAS Polska Sp. z o.o.

CAS Polska Sp. z o.o. zaświadcza, że firma Media Project Film Ltd. współpracuje z naszą firmą od kilku miesięcy.

W 2015 roku zleciliśmy firmie Media Project Film Ltd. produkcję filmu korporacyjnego, podsumowującego ostatni rok działalności naszej spółki.

Film został wykonany w sposób profesjonalny, z zachowaniem ustalonych terminów. Wartym podkreślenia jest fakt, iż podczas całego etapu produkcji, firma Media Project Film Ltd. niemal natychmiast reagowała na nasze sugestie, uwzględniając je w produkcji.

Na podkreślenie zasługuje również wysoki poziom przygotowania zawodowego i rzetelność pracowników firmy.

Jakość, terminowość i solidność wykonywanych usług, świadczy o tym, że Media Project Film Ltd. jest partnerem godnym polecenia innym zamawiającym.

Z całą odpowiedzialnością rekomendujemy usługi Firmy Media Project Film Ltd.

Evigo

Z usług firmy Media Project Film Ltd korzystaliśmy już dwukrotnie podczas gali Shopping Center Forum – największych targów branży centrów handlowych w Polsce.

Firma odpowiedzialna była za filmowanie oraz późniejsze opracowanie materiału stanowiącego podsumowanie bieżącego wydarzenia oraz zachęcającego wystawców do udziału w następnym.

Z powierzonego zadania Firma wywiązała się w terminie, a materiał był zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Z całą pewnością możemy rekomendować usługi z zakresu reportażu filmowego oferowane przez Media Project Film Ltd.

Elpiano

Z Firmą Media Project Film Ltd współpracujemy już od ponad dwóch lat w zakresie produkcji filmów szkoleniowych oraz rejestracji koncertów fortepianowych.

Dotychczasowa współpraca, znakomity kontakt oraz bardzo wysokiej jakości materiały wideo pozwalają nam rekomendować usługi świadczone przez Media Project Film Ltd.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Firma Media Project Group była wykonawcą filmu z udziałem prof. Barbary Kudryckiej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Firma z powierzonego zadania wywiązała się w sposób kreatywny, rzetelny i profesjonalny.

Mostostal Warszawa

Firma Mostostal Warszawa S.A.  z siedzibą przy Konstruktorskiej 11A, 02-673 Warszawa, potwierdza współpracę z Firmą Media Project Group w zakresie przygotowywania filmów dokumentujących postęp prac projektów badawczo- rozwojowych.

Pracę Firmy, a w szczególności jej wkład własny w produkcję filmów, innowatorskie podejście prze realizacji zdjęć i późniejszego montażu oceniamy jako bardzo dobre.

Faktem ważnym  podkreślenia jest terminowość realizacji zleconych zadań.

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców – OCRK – to nowoczesna firma outsourcingowa, świadcząca usługi dla firm transportowych.

Specjalizujemy się w rozliczaniu czasu pracy kierowców oraz w wielu kwestiach związanych z tym obszarem.

Nasze działania obejmują teren całej Polski, a central firmy znajduje się w Bielsku – Białej, gdzie pracuje kadra ponad 200 osób.

W dniach 8-10.11.2016, uczestniczyliśmy w IV Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki Trans Poland. Z okazji wydarzenia podjęliśmy współpracę z firmą Media Project Film LTD w zakresie obsługi fotograficznej oraz filmowej.

Usługa została zrealizowana terminowo, z uwzględnieniem wskazówek i życzeń.

Otrzymany finalny materiał był na wysokim poziomie, w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Polecamy firmę Media Project Film Ltd, jako rzetelnego partnera o profesjonalnym podejściu do wykonywanych usług.

Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego

W imieniu Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego potwierdzam, że firma Media Project Film Ltd odpowiedzialna była za nagranie konferencji „Biura XXI wieku – czyli jakość środowiska wewnętrznego i jego znaczenie dla inwestora, dewelopera, najemcy”, zorganizowanej w Warszawie 25 listopada 2015 roku.

Usługa została zrealizowana na wysokim poziomie z uwzględnieniem naszych oczekiwań.

Śmiało możemy zarekomendować usługi Firmy Media Project Film Ltd jako solidnego partnera w biznesie, charakteryzującego się terminowością, rzetelnością oraz elastycznym podejściem przy realizacji powierzonych zadań.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa skorzystała z usług firmy Media Project Group w 2013 roku, współpracując z panem Michałem Bałdysem.

Realizacja projektu przebiegała w sympatycznej atmosferze.

Firma jest otwarta na nowe pomysły i rozwiązania, ponadto stara się szybko wykonywać zlecone zadania. Kontakt, zarówno bezpośredni jak i e-mailowy był bardzo sprawny i profesjonalny.

Beauty Inspiration

Firma Media Project Film Ltd odpowiedzialna była za nagranie III konferencji Klubu Biznesu Beauty Inspiration pod tytułem „Nowy Marketing Beauty” oraz produkcję filmu promocyjnego.

Usługa wykonana była na najwyższym poziomie oraz w ustalonym terminie.

Współpracę oraz kontakt z firmą oceniamy wzorowo.

Akademia Pracy i Rozwoju

Współpraca z firmą Media Project Film pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez tą firmę.

Realizacja wykonywanych dla nas nagrań szkoleniowych w ramach projektu „Akademia Pracy i Rozwoju” była profesjonalna i rzetelna.

Firma wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając nasze wskazówki oraz oczekiwania odnośnie zlecenia i w naszej opinii jest parterem godnym polecenia.

Inelo

Z firmą Media Project Film Ltd mieliśmy przyjemność współpracować podczas Międzynarodowych Targów Transportowych Trans Poland, które odbyły się w dniach 8-10.11. 2016 w Warszawie.

W ramach podjętych działań firma Media Project Film Ltd przygotowała dla naszej spółki film, będący relacją z targów oraz sesję fotograficzną.

Ekipa zajmująca się zbieraniem materiałów do reportażu bardzo profesjonalnie podeszła do tematu.

Korzystała z wysokiej klasy sprzętu technicznego, co automatycznie przełożyło się na wysoką jakość produktu końcowego.

Z wyników pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i z pełną świadomością rekomendujemy firmę Media Project Film Ltd jako godnego partnera do współpracy.

Inquiry

Agencja Badawcza Inquiry przeprowadzała w maju 2013 roku badanie marketingowe polegające na wywiadach etnograficznych, w których bardzo istotnym elementem było zebranie kilkugodzinnych materiałów filmowych.

Firma Media Project Group reprezentowana przez Michała Bałdysa brała udział w naszym badaniu i wykonała je zgodnie z naszymi oczekiwaniami, terminowo i z należytą starannością.

Opierając się na naszym doświadczeniu przy współpracy z firmą Media Project Group szczerze rekomendujemy współpracę z tą firmą.

Kontekst HR International Group

Firma Media Project Group współpracuje z firmą Kontekst HR International Group od 2011 roku.

W tym czasie firma była odpowiedzialna za produkcję filmów szkoleniowych i instruktażowych, przygotowywanych na potrzeby klientów Kontekst HR International Group.

Cenimy firmę Media Project Group za kreatywność, energię, zapał i profesjonalizm. Doceniamy ponadto elastyczność i dyspozycyjność. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi tej firmy.

Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.

Zarząd Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. informuje, że Firma Media Project Group z siedzibą w Warszawie, od marca 2012 świadczy na rzecz naszej Spółki usługi nagrywania konferencji z analitykami.

Doświadczenie współpracy z firmą Media Project Group pozwala stwierdzić, iż jest ona bardzo dobrze przygotowana do profesjonalnego i rzetelnego wykonywania powierzonych czynności.

Ważnym elementem tej współpracy jest życzliwość i elastyczność przedstawicieli firmy w trakcie prowadzonych uzgodnień, co prowadzi do szybkiego porozumienia.

Usługi realizowane przez Media Project Group spełniają wysokie standardy obowiązujące w dziedzinie filmowania.

W ocenie Zarządu Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. firma Media Project Group jest rzetelnym partnerem, świadczącym usługi, w/w dziedzinie, na wysokim poziomie.

Medycyna Praktyczna Sp. z o.o. Sp. K

Firma Media Project Film Ltd była odpowiedzialna za nagranie wykładów i wywiadów podczas konferencji naukowej „ŻChZZ – niedoceniany problem” oraz późniejsze opracowanie materiałów, które stanowią materiał dydaktyczny dla lekarzy (http://www.mp.pl/zakrzepica/ekspert.html).

Firma Media Project Film Ltd wywiązała się z powierzonego zadania w wyznaczonym terminie z należytą starannością.

Mamy przyjemność zarekomendować usługi Media Project Film Ltd jako rzetelnego partnera w biznesie.

Grupa RMF

Firma Media Project Group realizowała na zlecenie Grupy RMF cykliczne usługi polegające na produkcji filmów wideo związanych z obecnością marki RMF FM w programie Must Be The Music telewizji Polsat na potrzeby konkursów w RMF FM.

Współpraca miała miejsce wiosną 2013 przy V edycji programu Must Be The Music.

Współpraca z Firmą przebiegała bez zastrzeżeń, praca została wykonana w terminie, w profesjonalny i zgodny z rynkowymi standardami sposób.

Komunikacja z Firmą oraz z p. Michałem Bałdysem, odpowiedzialnym za koordynację nagrań, montażu, przebiegała bez zarzutu; Firma z należytą starannością i sprawnie odpowiadała na zapytania, dokunując poprawek w czasie realizacji zlecenia zgodnie z sugestiami.

Wydawnictwo Bohdan Orłowski

Niniejszy list jest potwierdzeniem współpracy w zakresie produkcji filmów reklamowych pomiędzy Wydawnictwem Bohdan Orłowski z siedzibą przy ul. Batorego 16 lok. 1 i 2, 05-510 Konstancin Jeziorna a Firmą Media Project Group z siedzibą przy ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa.

Filmy realizowane przez Media Project Group były w sposób profesjonalny z zachowaniem pełnej staranności oraz rzetelności.

łatwy kontakt w Firmą, jej elastyczne podejście przy realizacji zleconych usług oraz doświadczony personel pozwala nam rekomendować Media Project Group jako solidnego partnera w biznesie.

RMF Classic

Grupa RMF Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy ul. Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa potwierdza współpracę z firmą Media Project Group z siedzibą przy ul. Indiry Gandhi 23, 02-776 Warszawa.

W okresie 2010-2012 Firma Media Project Group odpowiedzialna była za produkcję filmów promocyjnych – relacji z Gali MocArty RMF Classic organizowanej przez Radio RMF Classic.

Dodatkowo Firma odpowiedzialna była za filmowanie oraz późniejszy montaż wywiadów z uczestnikami Gali oraz Słuchaczami Radia RMF Classic.

W okresie trwania współpracy, Firma wykazała się profesjonalizmem, sprawnością organizacyjną oraz umiejętnością pracy pod presją czasu.

Grupa RMF z pełną odpowiedzialnością może polecić Firmę Media Project Group jako solidnego partnera zapewniającego bardzo dobrą współpracę.